Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у засіданнях сесії Черкаської обласної ради

Голова районної ради взяв участь у засіданнях сесії Черкаської обласної ради

На минулому тижні 4 та 6 липня голова районної ради Олексій Собко взяв участь у поновлених засіданнях 23 – ї сесії Черкаської обласної ради, яка розпочала своє засідання 27 червня 2018 року. Також, в роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш.

На початку голова обласної ради Олександр Вельбівець повідомив, що днями Черкащина знову понесла втрати – на Сході загинув наш військовослужбовець Олександр Скус із села Бабанка Уманського району, – і запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про нього і всіх загиблих учасників АТО та Операції Об’єднаних сил.

Потім було внесено до порядку денного та схвалено звернення до Вселенського Патріарха про надання томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.

Також у ході пленарного засідання ухвалено рішення про території та об’єкти природно-заповідного фонду області; про програму розвитку боксу в Черкаській області на 2018-2013 роки; про внесення змін до рішення обласної ради від 26.06.2012 №16-10/VI «Про заснування обласної стипендії перспективним спортсменам області»; про внесення змін до рішення обласної ради від 03.06.2016 №5-2/VIІ «Про обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки» та до комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту області, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018-2019 роки».

На апаратній нараді розглянули актуальні питання сьогодення

Депутатами заслухано інформації про хід виконання рішення обласної ради від 03.02.2017 № 12-3/VII «Про Програму протидії тероризму на території Черкаської області» та рішення обласної ради від 25.03.2016 № 4-6/VII «Про Програму забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції в області на 2016-2020 роки».  

Після перерви, в ході пленарного засідання, виявилося, що в залі недостатньо депутатів для продовження роботи. Сесія поновить свою роботу 11 липня 2018 року о 10-й годині .  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ