Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Байбузах попрощалися із загиблим бійцем

У Байбузах попрощалися із загиблим бійцем У Байбузах попрощалися із загиблим бійцем

7 липня 2018 року загиблого військовослужбовця Олександра Пащенка провели в останню путь в селі Байбузи Черкаського району. Попрощатися із бійцем прийшли голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, представники міськрайонного військкомату, колеги з автомобільного взводу, кількасот мешканців села та району. Цього ж дня у Черкаському районі розпорядженням голови районної державної адміністрації було оголошено День жалоби.

У четвер, 4 липня 2018 року, вранці, під час виконання своїх службових обов’язків, загинув командир відділення 1-го автомобільного взводу 3-ї автомобільної роти, старший сержант Олександр Пащенко. Молодому військовослужбовцю цьогоріч мало б виповнитися усього тридцять шість років.Чоловік був призваний на службу 29 березня 2016 року. У нього залишилася дружина та два сини 2010 та 2018 років народження.

У Байбузах попрощалися із загиблим бійцем

– Це велика втрата для нашого Черкаського району, – сказав Олексій Собко. – У війні з ворогом ми втратили ще одного патріота, справжнього сина своєї землі. Ми зобов’язані берегти пам’ять про кожного борця за волю України.

Поховали старшого сержанта на сільському кладовищі.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ