Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

14 листопада 2013 року у Палаці культури «Дружба народів» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України

14 листопада 2013 року у Палаці культури «Дружба народів» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України 14 листопада 2013 року у Палаці культури «Дружба народів» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України

14 листопада 2013 року у Палаці культури «Дружба народів» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України. Голова районної ради Микола Смірнов прийняв учать в урочистостях у складі делегації від Черкаського району.

Зустрічали гостей на площі біля Палацу культури щедрі столи достатку та виставки виробів народно-ужиткового мистецтва, ярмарки товарів приватних виробників і підприємств, що представляли сільгосппродукцію трудівників з усіх куточків нашої області.

Зі словами щирої вдячності за невтомну хліборобську працю, щоденний вклад у розвиток економіки Черкащини до усіх сільгоспвиробників області звернувся голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. За словами голови облдержадміністрації, День працівників сільського господарства по праву є всенародним, адже від результатів праці механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва залежить здоров’я, добробут та достаток кожного нашого громадянина.

– Протягом останніх років в результаті заходів, вжитих Президентом України, Урядом, обласною владою, забезпечено стабільний ріст валової продукції. За січень-жовтень цього року у всіх категоріях господарств регіону аграрної продукції вироблено на 13 мільярдів гривень. Питома вага Черкащини в загальноукраїнських обсягах сільськогосподарської валової продукції становить майже 7 мільйонів. Продуктивність праці на підприємствах області за останні десять років зросла у дев’ять разів. Аграрний бізнес стає вигідним і прибутковим. Цьому, значною мірою, сприяла державна підтримка галузі, – зауважив Сергій Борисович.

Звертаючись до працівників галузі, він також подякував окремим з приватних виробників, керівникам і колективам підприємств, що відзначились особливими здобутками у поточному році. Користуючись урочистою нагодою, голова облдержадміністрації також відзначив окремих працівників – вручив нагороди, медалі й присвоєні державні звання, Почесні грамоти й подяки профільного міністерства, Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради, а також цінні подарунки.

Святкові урочистості продовжились яскравим концертом під час якого виступили колективи-аматори та знамениті артисти.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради