Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 18 червня, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.

Одними із основних питань наради розглядались: підведення підсумків роботи за минулий тиждень, проблеми, які стоять перед комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району, а також щодо проведених засідань постійних комісій та чергової сесії районної ради.

На початку голова районної ради Олексій Собко зазначив, що проведено ряд заходів, зокрема, взято участь у святкуванні Дня медичного працівника та в урочистому відкритті нової лапароскопічної стійку вітчизняного виробництва у Черкаській центральній районній лікарні придбаної за кошти районного бюджету на суму 2,4 мільйони гривень.

Проведено апаратну нараду

Також у неділю відбулися загальні збори жителів села Леськи, на яких обговорювалося питання щодо можливого об’єднання з навколишніми селами в одну територіальну громаду. Пропонувалися різні конфігурації об’єднань з різними центрами сіл. Говорили про переваги і недоліки інших варіантів.

Обговорено питання роботи комунальних підприємств районної ради та розглянуто перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення.

Відділ інформаційного забезпечення тавзаємодії з ЗМІ