Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради

Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради

Сьогодні, 15 червня 2018 року, проведено засідання двадцять четвертої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, голова Черкаської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради і засобів масової інформації.

До порядку денного було додатково внесено 6 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

В тому числі, депутатами були включено звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів для належного фінансування на проведення ремонтів освітніх закладів та дошкільного навчального закладу.

Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради

Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.

Спочатку депутати заслухали нову програму зайнятості населення Черкаського району на 2018-2020 роки та про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення державної адміністрації Сергій Коваль.

Який зазначив, що зміни в програмі пов’язані з витратами на вітання з ювілейними днями народження (70-, 80-, 90-, 95-, 100-річчям) ветеранів війни, активних членів ветеранської організації та заслужених людей району.

Також депутатами заслухано хід виконання Програм, а саме: Програми роботи з обдарованою молоддю у Черкаського району на період 2016 - 2020 роки» та районну програму «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки» про які коротко доповіла начальник відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Людмила Григорчук.

В ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, про які доповіла начальник фінансового управління Черкаської районної державної адміністрації Ганна Шокот. Яка зазначила, що зміни до районного бюджету викликано перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

По питаннях щодо плану роботи Черкаської районної ради на ІІ півріччя 2018 року, про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VIІ скликання перед виборцями, про внесення змін до рішення районної ради від 27.11.2015 №1-7/VII «Про утворення та обрання складу постійних комісій районної ради», про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-9/VII, доповів заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради

Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок юридичних та фізичних осіб, за виключенням двох технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в адмінмежах Мошнівської сільської ради які не знайшли підтримку в депутатського корпусу, а також підтримали блок комунальних питань про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради

Заслухали звернення депутатів Черкаської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо належного фінансування коштів на проведення ремонтів освітніх закладів та дошкільного навчального закладу, про яке проінформував присутніх депутат районної ради Іван Будяк.

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

На завершення пленарного засідання до депутатського корпусу районної ради звернувся голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, який підвів підсумки проведеної сесії та привернув увагу присутніх до процесів реформ, що проходять в Україні. Особливо наголосив на процесі децентралізації в частині створення об’єднаних територіальних громад.

Проведено двадцять четверту сесію Черкаської районної ради

Навів ряд прикладів після їх створення та їхньої самодостатності.

Відмітив позитивні зрушення в Черкаському районі завдячуючи керівникам району, а також відзначив, що Черкаський район один із перших в області підтримав Програму пов’язану з екологічним фондом.

Також Олександр Іванович привернув увагу депутатів до проблем дітей, які перебувають в реабілітаційних центрах області, яких налічується два та не бути байдужими до проблем таких категорій дітей.

Відділ інформаційного забезпечення тавзаємодії з ЗМІ