Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради розглянула ряд актуальних питань

Постійна комісія районної ради розглянула ряд актуальних питань

15 червня 2018 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту під головуванням її голови Миколи Гуськова.

Комісія розглянула низку питань, що стосуються різних сфер діяльності району, а саме: про хід виконання Програми роботи з обдарованою молоддю у Черкаському районі на 2016-2020 роки; про хід виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки; про план роботи Черкаської районної ради на II півріччя 2018 року; про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради; про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Черкаської районної ради.

Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради, доповіла начальник відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації Людмила Григорчук. Яка коротко ознайомила присутніх з основними положеннями ресурсного центру та запропонувала внести її на розгляд сесії районної ради.

Постійна комісія районної ради розглянула ряд актуальних питань

Також члени постійної комісії заслухали виконання ряд Програм, а саме: про хід виконання Програми роботи з обдарованою молоддю у Черкаському районі на 2016-2020 роки та про виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки.

Про план роботи Черкаської районної ради на II півріччя 2018 року депутатам доповів начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський.

Всі питання які внесенні на засідання постійної комісії підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення тавзаємодії з ЗМІ