Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати районної ради провели засідання постійної комісії

Депутати районної ради провели засідання постійної комісії

Сьогодні провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, яке провела голова комісії Світлана Костенко. Участь в засіданні постійної комісії взяли голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

На початку засідання комісії начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль доповів депутатам про основні положення програми зайнятості населення Черкаського району на 2018-2020 роки, про зміни до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та пропозиції щодо монетизації пільгового перевезення в районі.

Найбільшу дискусію викликало питання монетизації пільгового перевезення в районі. В результаті обговорення питання депутатами рекомендовано продовжити роботу з сільськими радами щодо залучення коштів на вирішення питання монетизації пільгового перевезення в районі.

Депутати районної ради провели засідання постійної комісії

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот детально доповіла членам комісії про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

Були також розглянуті та рекомендовані до розгляду на черговій сесії районної ради питання: про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-9/VII, про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-10/VII та про план роботи Черкаської районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

Депутати районної ради провели засідання постійної комісії

На завершення роботи постійної комісії депутати районної ради погодили надання матеріальної допомоги на лікування жительці села Лозівок Будищенської сільської ради Ілляшенко В. Я.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ