Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянула ряд профільних питань

Постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянула ряд профільних питань

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування, яке провів її голова Роман Нікіцький. В роботі комісії взяли участь керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський.

На порядок денний комісії було внесено питання: про план роботи Черкаської районної ради на ІІ півріччя 2018 року, про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VIІ скликання перед виборцями, про внесення змін до рішення районної ради від 27.11.2015 №1-7/VII «Про утворення та обрання складу постійних комісій районної ради».

Під час розгляду питання про план роботи Черкаської районної ради на ІІ півріччя 2018 року депутатом районної ради Іваном Степанцем було запропоновано залишити в п’ятому розділі зазначеного плану лише державні, релігійні, професійні та пам’ятні дати, які стосуються діяльності районної ради. Голова комісії Роман Нікіцький запропонував під час розгляду питання про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за І півріччя 2018 року долучити до співдоповіді керівників галузей. Враховуючи внесені пропозиції, комісія рекомендувала внести дане питання на розгляд сесії районної ради.

Також члени комісії заслухали питання про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VIІ скликання перед виборцями, про внесення змін до рішення районної ради від 27.11.2015 №1-7/VII «Про утворення та обрання складу постійних комісій районної ради» та рекомендували внести дані питання на розгляд сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ