Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проблеми Софіївської громади

Проблеми Софіївської громади

Виклики сьогодення не дають право на повільну, безініціативну роботу керівників в цілому та зокрема, сільських голів. Про це відмітив голова ради Олексій Собко, спілкуючись з Софіївським сільським головою Олександром Морозом під час робочої зустрічі в селі Софіївка за участі заступника голови ради Сергія Степанюка.

На початку зустрічі Софіївський сільський голова Олександр Мороз доповів про проведену роботу в частині добровільного об’єднання територіальних громад. Відмітив, що проведені загальні збори представників вуличних комітетів, обговорено всі необхідні питання та варіанти добровільного об’єднання, враховуючи висновки компетентних служб по фінансових ресурсах майбутніх об’єднаних громад. На сьогодні дане питання відкрите для обговорення селян.

В свою чергу голова ради Олексій Собко відмітив, що районна влада буде прислухатися до думки саме жителів села, але наголосив на тому, що процес об’єднання необхідно пришвидшити.

В ході зустрічі було оглянуто сільське сміттєзвалище, де ситуація є незадовільною. Головою ради Олексієм Собком було вказано на обов’язковість приведення даного об’єкту до санітарно-екологічних норм та суворого контролю за його використанням.

Проблеми Софіївської громади

Під час зустрічі в Будинку культури відмічено на задовільний загальний стан приміщення, наявність комп’ютерної техніки, під’єднання до мережі Інтернет, заміненої вивіски на фасаді приміщення.

Не менш важливе розглянули питання заміни огорожі в Шелепуській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Дана огорожа знаходиться зі сторони господарських дворів ТОВ «Пономар», має досить значну протяжність, заросла дикорослим гіллям і потребує заміни.

Також обговорили питання узаконення земельних ділянок суб’єктами господарювання. Адже це, в першу чергу, дасть змогу збільшити надходження до місцевого бюджету та мати чіткий і дієвий контроль над їх використанням. Прикладом цього слугує випадок з підпалом сухого травостою на земельній ділянці в селі Шелепухи, яка прилягає до газорегеляторного пункту. На щастя вогонь було вчасно зупинено, але в разі надзвичайної ситуації прийшлося б шукати відповідального за земельну ділянку.

Проблеми Софіївської громади

В результаті зустрічі рекомендовано Софіївському сільському голові Олександру Морозу в найкоротший термін усунути вказані недоліки з метою забезпечення сталого функціонування територіальної громади.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ