Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Медичні послуги стають якіснішими

Медичні послуги стають якіснішими

Відомо, що здоров’я — найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільс¬тва.

З метою підвищення якості надання медичних послуг в Черкаському районі сьогодні головою ради Олексієм Собком, заступником голови ради Сергієм Степанюком спільно з головою райдержадміністрації Анатолієм Ярішем за участі головного лікаря Черкаської центральної районної лікарні, депутата районної ради Миколи Гуськова та медичних працівників цього закладу проведено урочисте відкриття нової лапароскопічної стійки вітчизняного виробництва, придбаної за кошти районного бюджету на суму 2,4 мільйона гривень.

За короткою інформацією заступника головного лікаря з медичної частини Черкаської центральної районної лікарні Володимира Аверьянова лапароскопічною стійкою проводять малоінвазивну хірургію - хірургію, яка спрямована на те, щоб мінімізувати область втручання в організм і ступінь травмування тканин. ЇЇ переваги: гранично малий збиток для організму без зменшення ефективності хірургічного втручання, мінімальний післяопераційний постільний режим, добре переноситься пацієнтами операція проведена лапароскопічною стійкою, через скорочення тривалості операції і зменшення травматизації м'яких тканин досягається високий лікувальний і косметичний результат. Протягом останнього часу з 130 хірургічних втручань 115 операцій проведено лапароскопічною стійкою, а лише 15 проведено звичайним хірургічним методом. Черкаська центральна районна лікарня надає послуги не лише жителям Черкаського району, а й з інших районів. Частка таких людей складає 30 відсотків від загальної кількості прийнятих пацієнтів.

Медичні послуги стають якіснішими

Голова ради Олексій Собко наголосив на тому, що в Черкаській центральній районній лікарні є чим пишатися, саме головне – це кваліфікованими, професійними лікарями, а також медичним обладнанням, яке поступово оновлюється та за рахунок спільних зусиль районної влади, сільських бюджетів, благодійної допомоги, меценатів.

<

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ