Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Увага дітям – це важливо

Увага дітям – це важливо

Увага дітям – це важливе питання, а коли ці діти залишились без батьківського піклування, воно набуває особливого сенсу і ваги.

Вже традиційно голова ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк спільно з головою райдержадміністрації Анатолієм Ярішем за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилою Северинчук сьогодні завітали до дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, залишились без батьківського піклування та тимчасово влаштовані в комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради.

В зазначеному закладі перебуває 9 дітей з району віком від 4 до 14 років з сіл Вергуни, Мошни, Руська Поляна, Сагунівка, Свидівок та Тубільці.

Взагалі, як повідомила директор комунального закладу «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради Мирослава Бондар, в цьому році в Черкаському районі є тенденція до зменшення виникнення випадків позбавлення батьківського піклування. Це зумовлено різними чинниками, зокрема має свій вплив те, що в Черкаському районі є багато віруючих людей, а також компетентні та фахові сільські голови, які цьому питанню приділяють значну увагу.

Увага дітям – це важливо

При спілкуванні голова ради Олексій Собко відмітив, що завітали до діток саме сьогодні, бо зрозуміло 1 червня в День захисту дітей вони мали наповнений приємними подіями та враженнями день. Побажав дітям успіхів у навчанні, здійснення мрій та щасливої долі.

Увага дітям – це важливо

Керівництво району кожній дитині вручили подарункові набори, придбані за рахунок коштів районного бюджету, в які входили сорочки-«вишиванки», іграшки та спортивний інвентар.

В свою чергу Мирослава Бондар подякувала керівництву району за увагу до дітей та наголосила на тому, що головне завдання дорослих – виховати дітей та по можливості влаштувати їх у сім’ї.

 

<

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ