Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні пролунав останній дзвоник майже для шести тисяч учнів району

Сьогодні пролунав останній дзвоник майже для шести тисяч учнів  району

Традиційно в останню п’ятницю травня в Україні навчальний рік завершує свято «останнього дзвоника». Останній дзвінок для учнів 2017/2018 року пролунав цього річ 25 травня для майже шести тисяч учнів Черкаського району.

Обов’язковим атрибутом Останнього дзвоника є «лінійка». Для випускників, яких налічується в районі 278 учнів "Останній дзвоник" – дуже важливий день, адже це символічне прощання зі школою та вчителями, які були поруч цілих 11 років.

Після свята на випускників чекають іспити, за результатами яких вони вступлять до вищих навчальних закладів. Разом з тим для учнів 9 класів відбудуться екзамени, а школярі молодшого віку підуть на довгоочікувані літні канікули.

Більше двох тисяч школярів району будуть охоплені пришкільними таборами, які будуть поділені на загони: військово-патріотичного виховання, мовні (вивчення іноземних мов), освітні послуги та розваги.

Підводячи підсумки навчального року в усіх школах відбулися нагородження учнів, які відзначились у навчанні, спорті, позакласній роботі тощо, а також відзначали кращих учителів.

За інформацією відділу освіти Черкаської РДА