Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Свидівоцька сільська рада здобула друге призове місце у конкурсі на кращу сільську раду Черкаської області

Свидівоцька сільська рада здобула друге призове місце у конкурсі на кращу сільську раду Черкаської області

Свидівоцька сільська рада здобула друге призове місце у конкурсі на кращу сільську раду Черкаської області. Село отримає 40 тисяч гривень з обласного бюджету на розвиток інфраструктури.

Нагадаємо, за результатами районного етапу щорічного конкурсу переможцями цьогоріч визнані Свидівоцька, Леськівська та Думанецька сільські ради, які й розподілили між собою 1, 2 та 3 місця відповідно. Черкаський район в обласному конкурсі представляла Свидівоцька сільська рада.

Відповідно до положення про щорічний обласний конкурс на кращу сільську раду переможця обирали з-поміж сільських рад, які мали найкращі результати за чотирнадцятьма критеріями: виконання місцевого бюджету, економічний та соціальний розвиток території, сприяння розвитку сільськогосподарського виробництва, реформування земельних відносин, охорона довкілля та здоров’я, освіта, соціальний захист та зайнятість, реалізація державної політики щодо дітей, жінок, сімей і молоді, розвиток культури, розвиток фізичної культури та спорту, зміцнення правопорядку, профілактика злочинності, організаційна робота, стан пожежної та техногенної безпеки.

Свидівок ввійшов до трійки лідерів, здобувши друге місце. Село-переможець отримає 40 тисяч гривень з обласного бюджету на розвиток інфраструктури.

За інформацією сайту "Сільські обрії"