Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нарада

Сьогодні, 21 травня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: відбулась робоча поїздка до Мошнівської ЗОШ I-III ступенів, в ході якої визначено напрямки щодо проведення капітального ремонту системи теплопостачання; забезпечення безперебійного електропостачання; проведення капітального ремонту системи водопостачання; спільно з колективом районної ради долучився до святкування Дня вишиванки; взяв участь в одноденній фаховій майстерні на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика».

На фаховій майстерні піднято ряд актуальних питань, що стосуються роботи районних рад, в контексті децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нарада

Одним із питань наради стояло підготовка внесених на розгляд чергової сесії районної ради питань про які доповіла керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець.

Також під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлев.

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нарада

 

 

 

 

 

 

 

 

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них. А саме: участь керівництва та працівників районної ради в складі делегації Черкаського району в культурно-мистецькому заході з нагоди 157-ї річниці перепоховання праху Т.Г.Шевченка на Чернечій горі, поблизу Канева 22 травня 2018 року.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ