Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання «круглого столу» з головами первинних організацій ветеранів району

Проведено засідання «круглого столу» з головами первинних організацій ветеранів району Проведено засідання «круглого столу» з головами первинних організацій ветеранів району

Вирішення соціальних питань сьогодні обговорювали під час круглого столу з головами первинних ветеранських організацій району. В засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Коваль, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Шокот, заступник директора Територіальногоцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Наталія Воронкіна, голова Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідія Косенко.

На початку зустрічі голова районної державної адміністрації поінформував присутніх, що на передодні Дня перемоги керівники району спільно із головами первинних ветеранських організацій відвідали усіх ветеранів району та вручили їм вітальні листівки, квіти та подарунки, а також всі ветерани району до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні отримають по 1 тис. грн. за рахунок коштів районного бюджету.

Під час «круглого столу» присутні голови первинних ветеранських організацій мали змогу проінформувати керівництво району про проведенні заходи в населених пунктах району до Дня перемоги, озвучити проблемні питання з вирішення соціальних потреб та розповіли про своїх ветеранів.

Проведено засідання «круглого столу» з головами первинних організацій ветеранів району

Також учасники круглого столу обговорили питання щодо соціального захисту, медичного обслуговування, роботи громадських формувань в районі, профілактичної роботи з молоддю та батьками, залучення ветеранів до районних заходів та пільгового проїзду в маршрутках місцевого значення.

Наприкінці зустрічі учасники заходу подякували керівникам району за надану можливість спілкування та підтримку їхніх організацій.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко подякував головам ветеранських організацій за їх активну життєву позицію, змістовні розповіді, а також побажав здоров’я, довгих років життя.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ