Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів

«Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів «Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів

9 травня до 73 - ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли пам’ятні заходи в селі Геронимівка. Ветеранів і всіх полеглих у роки воєнного лихоліття вшанували в районі.

У заходах взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, сільський голова села Геронимівка Василь Харченко, голова Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідія Косенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, ветерани Другої світової війни, органи місцевого самоврядування, громадські організації, учасники АТО, нацгвардійці, учнівська молодь, громадськість села.

Перед початком мітингу під мелодію пісні «Молитва за Україну» учасники заходу в знак невмирущої слави поклали квіти до підніжжя Пам’ятного знаку.

«Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів «Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів

Із вітанням, побажанням добра та здоров’я до присутніх ветеранів звернувся голова районної ради Олексій Собко.

Він, зокрема, зауважив, що з великим почуттям відповідальності хочу звернутись до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Другої світової війни! Ми завжди пам’ятаємо, що 9 травня - це особливий для нашого народу, визначний день Перемоги. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, це суміш печалі й радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

«Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів

Героїчні сторінки вписані нашими земляками в історію Другої світової війни. Майже п’ять тисяч жителів Черкаського району нагороджені орденами і медалями, дванадцятьом присвоєно звання Героя Радянського Союзу, двоє стали повними кавалерами ордена Слави. На сьогодні в Черкаському районі проживає лише 46 учасників бойових дій, з них 24 інваліди війни, 107 солдатських вдів.

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі.

«Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів

Також до присутніх учасників мітингу звернулися голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, сільський голова села Геронимівка Василь Харченко та голова Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідія Косенко.

Під час мітингу виконувалися пісні воєнних та повоєнних років учасниками колективів художньої самодіяльності Черкаського району.

«Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів «Тихі зорі вічної пам`яті», - в районі вшанували визволителів

Нагадаємо. На передодні, 8 травня вдень пам’яті та примирення керівники району відвідали кожного ветерана району особисто та вручили вітальні листівки і квіти, а також буде виплачено одноразову грошову допомогу по одній тисячі гривень 40 ветеранам з районного бюджету в рамках виконання районної програми «Турбота» на 2018 рік.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ