Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

04 травня 2018 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання позачергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, сільські голови, засоби масової інформації.

Передувала сесії робота профільних постійних комісій та президії районної ради, під час яких були розглянуті та вивчені всі питання порядку денного.

Першим із них було розглянуто питання про створення в результаті реорганізації комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради. Начальник відділу комунальної власності районної ради Руслан Яковлев у своєму виступі зазначив, що цей документ забезпечує системний та комплексний підхід з метою ефективного використання наявного потенціалу для подальшого розвитку первинної медико-санітарної медицини в районі.

Далі депутати схвалили Програму розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки.

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

А також заслухали інформацію директора комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимира Лищенка, який доповів про заходи які заплановані в період підготовки підприємства до нового опалювального сезону 2018-2019 роки та вирішення проблемних питань під час минулого опалювального сезону.

Також на сесії внесено зміни до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік», про які доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

Особливу увагу у депутатів викликало питання звіту тимчасової контрольної комісії Черкаської районної ради щодо вивчення стану утримання доріг у Черкаському районі.

Зокрема, її голова, депутат районної ради Олег Деркач змістовно проінформував присутніх про проведену відповідну роботу тимчасової комісії з виїздом на місце та продемонстровано присутнім слайди з ділянок доріг державного значення Р-10 Черкаси – Канів та місцевого Черкаси- Жашків –Орадівка.

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

На сьогодні на даному відрізку дороги Р-10, що проходить через село Мошни, проводяться ямкові ремонтні роботи підрядною організацією Служби автомобільних доріг області. Дана дорога включена в реєстр ремонту доріг області, які заплановано провести за кошти державного бюджету.

На завершення депутати заслухали звернення депутатів Черкаської районної ради та підтримали звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Всі питання, які внесенні на розгляд позачергової сесії знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ