Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Виїзна акція «Брейн ринг»

Виїзна акція «Брейн ринг» Виїзна акція «Брейн ринг»

З метою популяризації робітничих професій, ознайомлення із сучасним ринком праці, світом професій та видами професійної діяльності, які користуються попитом, 20 квітня 2018 року Черкаським районним центром зайнятості за сприяння відділу освіти Черкаської райдержадміністрації проведено виїзну акцію «Брейн ринг» для школярів Тубільської, Шелепухівської, Софіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Захід розпочав директор центру зайнятості Олександр Гриценко, який зазначив що: «Вибір професії – це найважливіше рішення юності, адже від того, наскільки відповідально молода людина підходить до цього питання, залежить реалізація професійного потенціалу, який закладений у кожному з народження, і, звичайно ж, успішність в суспільстві та у житті в цілому».

У ході проведення заходу учні були задіяні до професійних ігор. Були сформовані три команди з 8 чоловік кожна та визначені їх капітани. Учасники заходу змагалися в конкурсах «Знатоки», «Продовж прислів’я», «Алфавіт професій», «Склади назву професії» тощо, які були спрямовані на визначення обізнаності школярів зі світом професій.

В ігровій формі діти підвищували свій рівень орієнтації в світі професійної праці, формували краще усвідомлення особливостей професій, на образному рівні вчилися співвідносити себе з тими чи іншими професіями, розрізняти професійні стереотипи. У заході прийняли участь 62 дитини.

За розвитком фантазії школярів з цікавістю спостерігали викладачі шкіл. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Зацікавлені очі дітей, враження від пізнання нового та невідомого, азарт змагання, дух перемоги, щирі посмішки – все це доказ того, що виїзна акція «Брейн ринг» пройшла успішно.

За інформацією Черкаського району центру зайнятості