Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді підведено підсумки роботи на минулому тижні

На апаратній нараді підведено підсумки роботи на минулому тижні

Сьогодні, 16 квітня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, в ході якої підведено підсумки роботи на минулому тижні.

На початку наради голова районної ради акцентував увагу присутніх щодо проведеної президії та чергової сесії районної ради, а також участі у заходах, а саме: у розширеній нараді з сільськими головами щодо вирішення актуальних питань сьогодення.

Під час наради було акцентовано увагу сільських голів щодо початку проведення у населених пунктах району весняного призову, питання про заходи щодо реалізації законодавства в сфері захисту прав дитини, ремонту доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі.

Також під час наради розглянуто ряд поточних питань комунальної власності, а саме: щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, підготовка матеріалів на засідання постійної комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики яка запланована на 17 квітня 2018 року, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

В ході наради голова районної ради Олексій Собко привернув увагу присутніх щодо створення в районі інклюзивно-ресурсного центру відповідно до підписаного меморандуму.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ