Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради не підтримала низку технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок

10 квітня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Вів його голова комісії Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяли участь керівник секретаріату Алла Смілянець, спеціаліст I категорію юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко, головний спеціаліст Міськрайонного у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру Віталій Ткалич, юридичні та фізичні особи, представники організацій.

На порядку денному питання – про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок фізичних та юридичних осіб.

Перед початком засідання постійної комісії голова Анатолій Маринчак повідомив, що на комісію внесено ряд питань з порушенням терміну подачі документів відповідно до статті 18 Регламенту Черкаської районної ради, нам необхідно розглянути вище зазначені питання та включити до порядку денного засідання комісії. Депутати підтримали відповідне рішення щодо розгляду на комісії та внести на розгляд сесії з голосу. Також відповідні питання були згруповані по сільським радам.

Про технічні документації з нормативних грошових оцінок земельних ділянок фізичних та юридичних осіб коротко доповів головний спеціаліст Міськрайонного у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру Віталій Ткалич.

Всі розглянуті питання, які знайшли підтримку членів комісії та вносилися на розгляд постійної комісії рекомендовані до розгляду на президії та сесії районної ради.

А технічні документації з нормативно грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в адмінмежах Мошнівської сільської ради, ТОВ «Пономар» та земельної ділянки Уланенка Є.О. депутатами відхилені та перенесені на наступний розгляд сесії.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ