Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем

Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем

Сьогодні, 10 квітня 2018 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді з сільськими головами щодо вирішення актуальних питань сьогодення, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк. В нараді взяли участь начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, заступники сільських голів Білозірської та Степанківської ОТГ.

Під час наради було акцентовано увагу сільських голів щодо початку проведення у населених пунктах району весняного призову. З інформацією щодо виконання запланованих показників виступив заступник комісара Черкаського міжрайонного військового комісаріату Олександр Шиш.

Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем

Кожного дня працює медична комісія по відбору призовників, тож вже зараз слід активізувати правову роботу серед юнаків, які підлягають службі у Збройних Силах України, та їх батьків. Я особисто готовий виїжджати у населені пункти і проводити роз’яснення та бесіди. 

Відповідальність перед вами дуже велика, адже залучення громадян на військову службу — це стратегічне завдання і наш обов’язок перед державою. Тому доведені показники слід виконати, а для цього, перш за все слід, провести заходи щодо роз’яснення нормативно — правової бази, популяризації військової служби. Особливу увагу прошу звернути на питання призову тих сільських голів, які їх не виконали у минулих періодах. Сподіваюся на вашу співпрацю та взаєморозуміння, — звернувся до сільських голів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.

Також Петро Володимирович виступив з пропозицією проведення спільних зустрічей у селах за участю призовників та їх рідних, працівників військкомату, спеціалістів райдержадміністрації, ширше залучати громадських активістів до весняної призивної кампанії.

На разі ми запроваджуємо чіткий контроль щодо призовних завдань та докладемо всіх зусиль для їх виконання, — підсумував Петро Коренюк.

Крім цього, під кутом обговорення учасників наради постало питання про заходи щодо реалізації законодавства в сфері захисту прав дитини, викликано тим, що у грудні 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем

Цим законом передбачене адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт, оплачуваних робіт, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування, про що коротко доповіла начальник Черкаського районного сектору Черкаського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Сніжана Пономаренко.

Активне обговорення було приділено питанням контролю за продажем алкогольних напоїв на території району, питанню координації дій та напрацювання спільних заходів щодо охорони та відтворення рибних запасів у нерестовий період на водних об’єктах Черкаського району та стану доріг та їх ремонту. Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк запропонував сільським головам долучатися до районної програми співфінансування, яка довела свою ефективність і продовжує свою дію у цьому році.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ