Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась розширена нарада щодо ремонту доріг загального користування району

Відбулась розширена нарада щодо ремонту доріг загального користування району

04 квітня 2018 року голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяли участь у розширеній нараді щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Яріша та за участю сільських голів та голів Білозірської і Степанківської об’єднаних територіальних громад.

Питання порядку денного: участь у співфінансуванні Черкаського району щодо ремонту доріг державного, місцевого значення, які проходять територією району.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш закликав сільських голів та голів ОТГ району до консолідації зусиль задля ремонту автомобільних доріг району та утримання їх в належному стані. "Адже дороги – це візитівка нашого району, яку ми разом з вами маємо привести до ладу та спільно знайти найбільш прийнятний вихід із cитуації, що склалася", - наголосив очільник району.

Відбулась розширена нарада щодо ремонту доріг загального користування району

Розуміючи усю складність із фінансовими ресурсами, наш район має долучитися до ремонту доріг та внести свою частку на співфінансування. Адже по цих автодорогах здійснюється підвіз учнів до загальноосвітніх навчальних закладів, під’їзд до медичних закладів та інших соціально-важливих об’єктів, що знаходяться в нашому районі.

Управлінням економіки райдержадміністрації розроблено за пропозиціями сільських рад перелік доріг загального користування місцевого значення району, які заплановано відремонтувати у 2018 році. Визначено певні суми на ремонт та відповідні суми щодо співфінансування.

В ході наради присутні сільські голови мали змогу висловити свої бачення та пропозиції, а також внести відповідні корегування щодо складеного переліку доріг.

Відбулась розширена нарада щодо ремонту доріг загального користування району

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, що тема наповнення коштів для виконання ремонтних робіт в нашому районі піднімалася неодноразово. На сьогодні стоїть задача, як акумулювати кошти та долучитися до Програми співфінансування, адже коштів на сьогодні не вистачає.

За результатами наради враховуючи звернення сільських голів до обласної державної адміністрації, управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації, районної державної адміністрації прийнято рішення акумулювати 2 млн.грн. та надіслати гарантійний лист в обласну державну адміністрацію щодо участі у співфінансуванні.

Нагадаємо. З 1 січня 2018 року в рамках децентралізації доріг 123,105 тис. км доріг місцевого значення передано у відповідальність місцевої влади.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ