Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна

Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна

Сьогодні, 03 квітня 2018 року голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяли участь у відкритті нового факультету «Гармонійного розвитку» в селі Руська Поляна за участю Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району в рамках соціального проекту «Університету третього віку».

У відкритті факультету також взяли участь директор департаменту управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Руслан Чикало, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Коваль, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний, сільський голова Олег Гриценко та директор СТОВ «Зоря», депутат районної ради Іван Дарієнко.

Такі факультети вже функціонують в селах Мошни та Яснозір’я. Це третій за переліком в районі та кількість їх буде з часом збільшуватися, для найширшого адаптування людей похилого віку в сучасному житті. 

З піднесеним настроєм в Будинку культури зібралися літні люди щоб прийняти теплі слова, щирі побажання, поринути у приємні спогади.

Слухачів університету третього віку привітав голова районної ради Олексій Собко, який зазначив, що робота Територіального центру соціального обслуговування району постійно удосконалюється.

Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна

Запроваджуються нові підходи в залученні людей похилого віку до активного життя. Ось і сьогодні ми стаємо свідками відкриття нового факультету «Гармонійного розвитку». Такі соціальні проекти давно функціонують в країнах Європи, де категорії таких людей подорожують світом, покращують свої знання та вміння користуватися сучасними комп’ютерними технологіями.

Ми також намагаємося запровадити і в нашому районі. Тож бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів та божого благословення.

Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна

Також присутніх слухачів привітали голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, директор департаменту управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Руслан Чикало, сільський голова Олег Гриценко.

А директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний двадцяти восьми слухачам вручив студентські посвідчення і святкові пасочки та розповів майбутнім студентам, що таке університет третього віку.

Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна Новий факультет «Гармонійного розвитку» відкрито в селі Руська Поляна

«Університет третього віку» - це такий вид соціального навчання, який відноситься до так званої неформальної освіти, він не ставить за головну мету отримання основної професії та подальшого працевлаштування, а дає персональний розвиток, соціальну адаптацію та збереження активної життєвої позиції людей похилого віку. Накопичення нових знань дозволяє слухачам реалізувати свої здібності, залишатися самостійними і бути менш схильними до стресових ситуацій у кризовий період.

По закінченню присутні переглянули святковий концерт організований працівниками сільського будинку культури.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ