Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко, - визначено пріоритети розвитку Черкащини у 2018 році

Олексій Собко, - визначено пріоритети розвитку Черкащини у 2018 році

Сьогодні, 02 квітня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: в колегії Черкаської обласної державної адміністрації яку проводив її голова Юрій Ткаченко, на якій було озвучено пріоритети розвитку Черкащини у 2018 році.

Олексій Собко, - визначено пріоритети розвитку Черкащини у 2018 році

За словами голови Черкаської ОДА, минулого року закладено фундамент для реформ у багатьох галузях – як на рівні держави, так і області. Основними пріоритетами являються, це - залучення інвестицій і розвиток підприємництва, інноваційна освіта й інклюзія, будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, продовження проектів в агропромисловому комплексі, а також реформою номер один, являється децентралізація.

Одним із питань наради стояло підготовка внесених на розгляд чергової сесії районної ради питань про які доповіла керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець.

Олексій Собко, - визначено пріоритети розвитку Черкащини у 2018 році

Також під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев та обговорено питання можливого створення в районі комунального закладу інклюзивного ресурсного центру.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

В ході наради голова районної ради Олексій Собко привернув увагу присутніх щодо закінчення деклараційної компанії та вчасної подачі декларацій працівниками та депутатами районної ради.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ