Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

СТОВ «Зоря» нагороджено дипломом у номінації «Благодійність середнього бізнесу»

СТОВ «Зоря» нагороджено дипломом у номінації «Благодійність середнього бізнесу»

Минулого тижня в Києві визначали переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». СТОВ «Зоря» нагороджено дипломом у номінації «Благодійність середнього бізнесу».

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» для розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012. У листопаді 2017 році стартував 11-ий, а в рамках «Благодійна Україна» – 6-ий Національний конкурс.

– Це не лише приємно, але і зобов'язує колектив товариства ще активніше допомагати людям, – написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник директора сільськогосподарського товариства Микола Дарієнко.

Нагадаємо, вже понад тридцять років поспіль СТОВ «Зоря» очолює заслужений працівник сільського господарства України, голова Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаського району, депутат Черкаської районної ради Іван Йосипович Дарієнко. Лише торік господарство надало понад 1,5 мільйона допомоги на потреби соціальних закладів, установ, громадських організацій, які діють на території не лише Черкасього району, а й області.

З них 400 тисяч гривень були надані на лікування односельців, які безпосередньо звернулися за допомогою. А ще торік Іван Йосипович отримав відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Це державна нагорода України, що встановлена з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення.

На допомогу учасникам АТО товариство спрямувало понад 1 мільйон гривень.

За інформацією сайту "Сільські обрії"