Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з бойового самбо

Відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з бойового самбо

24-25 березня 2018 р. в Черкасах відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з бойового самбо та у розділі боротьба серед дорослих (1999р. н. та старші), юнаків і старших юнаків 2000-2001, 2002-2003 рр. н. та дітей 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 рр. н., на який приїхали позмагатись 180 спортсменів з Сміли, Кропивницького, Кам’янки, Черкас та Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».

На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали та побажали успіху заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та президент федерації з бойового самбо Черкаської області, чемпіон світу з бойового самбо Вячеслав Василенко.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський привітав спортсменів з початком змагань, побажав яскравих спортивних перемог та вручив президену федерації з бойового самбо Черкаської області Вячеславу Василенко свідоцтво про надання права розвитку бойового самбо на території Черкаської області та права представляти цей вид спорту на всеукраїнських спортивних змаганнях, а також права на організацію та проведення змагань.

Вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» гідно представили Черкаський район. Талановиті дзюдоїсти показали яскраву боротьбу та нестримну жагу до перемоги, виборовши вісім призових місць: переможцем у своїй ваговій категорії став Руслан Магльований, срібними призерами стали Сергій Третяк та Дмитро Верічєв, бронзові нагороди вибороли В’ячеслав Філіпов, Едуард Мамедов, Даніїл Михайлик, Дмитро Васько, Владислав Волонтир.

Готував до змагань спортсменів тренер-викладача Олег Джулай.

За інформацією ДЮСШ "Мрія"