Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Сьогодні, 21 березня 2018 року, відповідно до затвердженого графіку проведення звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ відбулися звіти п’яти комунальних закладів районної ради, в заслуховуванні яких взяли участь заступник голови ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, члени комісії.

Перед початком слухань заступник голови районної ради привернув увагу присутніх, що відповідні слухання проводяться з метою відкритості та прозорості діяльності районної ради та її комунальних закладів, а також для розуміння депутатського корпусу діяльності відповідних установ, їхніх планів на поточний рік та вирішення проблемних питань.

Першою свій фінансово-господарський звіт представила головний лікар КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» Ганна Пантюхіна, яка зазначила, що затверджений кошторис комунального закладу на 2017 рік становив по загальному фонду 20457,0 тис.грн і 2434,6 тис.грн по спеціальному фонду.

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

За рахунок медичної субвенції – 13054,6 тис.грн. Протягом року його було збільшено на 857,5 тис.грн. За рахунок місцевого бюджету – 5100,2 тис.грн. Протягом року його було збільшено на 180,7 тис.грн.

За урядовою програмою «Доступні ліки» - 979,6 тис.грн. Використано кошти повністю ( в співвідношенні до плану поточного періоду становить 100%). За рахунок субвенцій сільських рад по загальному фонду - 442,6 тис.грн. Крім того по спеціальному фонду бюджету розвитку виділено - 99,0 тис.грн.

В свою чергу члени комісії поцікавилися у Ганни Анатоліївни щодо співпраці комунального закладу з новоствореними об’єднаними територіальними громадами та кадровим забезпеченням. Головний лікар відповіла, що з Білозірською ОТГ вних відсутні стосунки, а із Степанківською ОТГ є співпраця і отримано субвенцію на утримання закладів. Також головний лікар доповіла щодо приходу на роботу молодих фахівців.

Змістовним був звіт головного лікаря Черкаської центральної районної лікарні Миколи Гуськова.

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Доповідаючи перед членами комісії Микола Володимирович акцентував увагу на фінансову забезпеченість закладу, про придбання обладнання та предметів довгострокового користування, про оплату комунальних послуг та енергоносіїв, про надходження коштів від здачі в оренду приміщень, медичних оглядів, зубного протезування та інше.

Так, затверджений кошторис на 2017 рік по Черкаській ЦРЛ склав в сумі 45,6 млн.грн, в тому числі медична субвенція передана Білозірською ОТГ в сумі 4,2 млн.грн.

Члени комісії поцікавилися придбаним обладнанням у 2017 році на яке виділялися кошти депутатським корпусом районної ради. В свою чергу Микола Володимирович зазначив, що у звітному періоді придбано відеоендоскопічну стійку вартістю 786,5 тис.грн., дизельного генератора на суму 1032,8 тис.грн. та закуплено комп’ютерне обладнання для впровадження «Поліклініка без черг» на суму 40,0 тис.грн.

Надійшло позабюджетних надходжень 5,6 млн.грн.

З метою зменшення розміру дефіциту коштів в Черкаській ЦРЛ проводиться неухильне дотримання вимог бюджетного законодавства при здійсненні фінансово-господарських операцій, оптимізації витрат шляхом виключення неприорітетних витрат, перебування працівників у відпустках без збереження заробітної плати та економне використання енергоресурсів.

Не менш змістовним був звіт головного лікаря Черкаської районної лікарні с. Мошни Любові Іващук, яка зазначила, що з районного бюджету було виділено 2,5 млн.грн.

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Придбано медичного обладнання, а саме: рентгенівський комплекс на суму 1,7 млн.грн. Проведено капітальний ремонт ренгенкабінету. У 2017 році в поліклінічному відділенні прийнято – 34514 осіб в стоматології 32121 особа. Проліковано хворих в стаціонарному відділенні – 1748 осіб.

Внесено зміни до штатного розпису шляхом перереєстрації лікарської посади, на яку зараховано лікаря інтерна за спеціальністю – неврологія.

Також, членами комісії заслухано звіт про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Черкаського району про який доповів директор Валерій Вишиваний.

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Він зазначив, що всі населені пункти району охоплено соціальним обслуговуванням. Особлива увага приділяється віддаленим селам, в яких вирішення соціально-побутових питань громадян здійснюється мультидисциплінарною командою та запровадженням інших інноваційних методів роботи.

По Терцентру виявлено 3574 громадян похилого віку, інвалідів та інших, які потребують соціального обслуговування, з яких 3377 осіб обслужені, що становить 94 %, до виявлених.

Відділенням забезпечено безоплатне обслуговування 2705 громадян, які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. На платному обслуговуванні надано соціальних послуг 254 громадян, від яких отримано 748,0 тис.грн.

На завершення засідання комісії було заслухано звіт фінансово-господарської діяльності Редакції радіомовлення Черкаського району за 2017 рік, про який коротко доповіла керівник Алла Мельник.

Комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Яка зазначила, що станом на 1 січня 2018 року кількість радіоточок у Черкаському районі – 4800 точок, з них на реконструкції - 350. Відновлення здійснює Цех технічної експлуатації радіофікації Черкаського відділення ПАТ «Укртелеком».

Під контролем редакції радіо постійно перебуває процес відновлення радіоточок у населених пунктах району, чому сприяла тісна співпраця з керівництвом «Укртелекому» в Черкаській області. В 2018 році плануємо продовжити роботу по організації в Черкаському районі ФМ – радіо, підкресливши на завершення Алла Миколаївна.

Також членами комісії піднімалось питання оповіщення жителів району на випадок надзвичайних ситуацій.

Підводячи підсумки заступник голови районної ради зазначив, що по кожному звіту будуть зроблені відповідні рекомендації та доручення для покращення роботи комунальних закладів районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ