Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Роль жінки у суспільстві

Роль жінки у суспільстві

На минулому тижні для жінок, які перебувають на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості, відбувся тренінг за участю соціальних партнерів на тему «Роль жінки в суспільстві». Метою заходу стало формування позитивного та свідомого ставлення жінок до свого майбутнього, стимулювання до активного процесу працевлаштування та самозайнятості. На захід було запрошено представника громадської організації Товариство фахівців з промислового менеджменту Ольгу Рекун.

Під час тренінгу пані Рекун розповіла про напрямки роботи організації, спрямовані на підтримку діяльності учасників малого і середнього бізнесу, шляхом надання консультацій, проведення курсового навчання, семінарів, тренінгів.

Учасниці дізналися про можливості різних типів зайнятості людини в сучасних умовах ринкової економіки. Також, присутні пройшли самотестування для визначення сфери їх інтересів та компетенцій, що стане корисним при виборі майбутнього напрямку підприємницької діяльності. Адже, за словами тренера: «Людина стає успішною лише в тому випадку, якщо вона повною мірою використовує свої особисті здібності та інтереси!». Під час тренінгу для жінок були запропоновані приклади наочних схем організації власного часу, гармонійного розподілу сфер життя та успішного функціонування бізнесу. Всі бажаючі змогли поставити запитання щодо особливостей законодавчого регулювання трудових прав жінок, ведення підприємницької діяльності, особливостей оподаткування.

Фахівці служби зайнятості ознайомили учасниць з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у центрі зайнятості, умовами працевлаштування та навчання, надали корисні поради для жінок, хто має на меті працевлаштуватися за кордоном.

За інформацією районної служби зайнятості