Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Реорганізовано управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі

Реорганізовано управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі

Повідомляємо, що начальником Черкаського відділу обслуговування громадян № 4 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області призначено ВЕЛЬКО Валентину Іванівну з 16.02.2018 за переведенням (наказ головного управління від 15.02.2018 № 101-о).

Відповідно до наказу головного управління від 09.02.2018 № 26 «Про організацію роботи працівників структурних підрозділів головного управління, робочі місця яких розташовані в населених пунктах Черкаської області» Велько В. І. є відповідальною особою за взаємодію з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами та організаціями, які знаходяться на території Черкаського району.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 821 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі Черкаської області реорганізовано шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ