Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді обговорили план роботи на тиждень

На апаратній нараді обговорили план роботи на тиждень

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.

Одними із основних питань наради розглядались підведення підсумків роботи за минулий тиждень, проходження опалювального сезону у зв’язку з викликами природних умов комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району.

Також було обговорено питання децентралізації. Безпосередньо в Черкаському районі проходить активна фаза перемовин щодо добровільних об’єднавчих процесів в територіальні громади.

Аналізуючи план роботи на поточний тиждень, Олексій Собко акцентував увагу на проведенні 18 березня 2018 року в селі Червона Слобода загальних зборів громадян щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Відмітив, що це питання резонансне і необхідно забезпечити дотримання правопорядку та всіх передбачених чинним законодавством прав і можливостей громадян.

Начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев доповів про заплановане на15 березня 2018 року проведення засідання конкурсної комісії по відбору кандидатур на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради.

Також під час наради обговорено питання щодо підготовки до проведення чергової сесії районної ради.

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець нагадала присутнім про продовження деклараційної кампанії. Відмітила, що час збігає і непотрібно відкладати заповнення електронної декларації на останні числа березня.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ