Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Спортивне сузір’я Черкащини: в області визначили кращих з кращих у 2017

Спортивне сузір’я Черкащини: в області визначили кращих з кращих у 2017 Спортивне сузір’я Черкащини: в області визначили кращих з кращих у 2017

Кращих із кращих у спортивній галузі за результатами минулого року обрали на Черкащині. В обласній філармонії переможців та номінантів нагородили відзнаками й подарунками.

Захід організували за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту ОДА, обласного центру «Спорт для всіх» та відділення НОК України в Черкаській області. Сюди завітав і перший заступник голови ОДА Віталій Коваль:

Спортивне сузір’я Черкащини: в області визначили кращих з кращих у 2017 Спортивне сузір’я Черкащини: в області визначили кращих з кращих у 2017

– Українська нація має бути здоровою, як духовно, так і фізично. Черкащина ж є гідним прикладом тому. Приємно бачити, як динамічно розвивається в нашій області спортивна галузь. За підсумками минулого року з неолімпійських видів спорту область увійшла до трійки кращих. А торік нам вдалося прийняти 6 міжнародних і понад 100 всеукраїнських змагань. Це означає, що відкриваємо наш регіон для всієї України. Пишаємося нашими спортсменами та їхніми тренерами. Відзначаємо кропітку роботу колективів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів, федерацій. Дякуємо всім за прагнення та наполегливість. І – до нових перемог! 

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський розповів про те, що переможців та лауреатів визначала експертна комісія за результатами таємного голосування у різних номінаціях. Їх 19. У межах них обрали кращих спортсменів, тренерів, меценатів, представників ЗМІ та ін.

Перелік переможців ТУТ

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА