Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Тренери-викладачі ДЮСШ «Мрія» виконали норматив «Майстер спорту України»

Тренери-викладачі ДЮСШ «Мрія» виконали норматив «Майстер спорту України»

З 15 по 19 лютого, у селі Реутинці Сумської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, який зібрав понад 180 спортсменів, серед яких майстри спорту, чемпіони та справжні таланти лижного спорту та орієнтування.

Організаторами змагань є Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Сумської ОДА та Федерація спортивного орієнтування. Головним суддею чемпіонату, вже традиційно, був суддя національної категорії з Кролевця Володимир Шкура.

Серед усіх учасників з Київської, Івано-Франківської, Вінницької, Харківської, Львівської, Дніпропетровської були й вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія», які представляли Черкаську область та показали достойний результат протягом змагань.

Тренери-викладачі ДЮСШ «Мрія» виконали норматив «Майстер спорту України»

Приймали спортсменів у Реутинському аграрному ліцеї (директор Віктор Чечель), де були створені відповідні умови для розміщення учасників змагань. 

На церемонію відкриття Чемпіонату України, Кубку України зі спортивного орієнтування на лижах завітали депутат обласної ради Володимир Горох, голова Кролевецької міської ради Олександр Бобровицький, голова Кролевецьої РДА Олег Кучерявий, представники освіти громади та району. 

Орієнтувальники змагались на довгій, спринтерській дистанціях та 3-х етапній естафеті.  

Підкорила довгу дистанцію та завоювала золоту нагороду в групі Ж-14 Анастасія Хворостян. Дар’я Білоус стала третьою в групі Ж-12. Понад 10 км на довгій дистанції здолала тренер-викладача ДЮСШ «Мрія» Віталіна Джулай та виборола бронзову медаль.  

На спринтерській дистанції у віковій групі Ж-16 Катерина Пащина стала третьою. 

Бронзовими призерами стали наші вихованці і в естафеті: Катерина Пащина, Карина В’юник та Анастасія Хворостян. 

Випробували свої сили в естафеті і тренери-викладачі ДЮСШ «Мрія» Віталіна Джулай та Аліна Фесенко, які разом з Тетяною Уфімцевою завоювали срібну нагороду та виконали норматив «Майстер спорту України». 

Насичені дні змагань дозволили спортсменам самоствердитися, досягти нових вершин, декому підтвердити вже існуючий статус чи отримати звання майстра спорту, довести свої вміння та навички. Також це чудова можливість поспілкуватися, завести нових друзів та насолодитися природою Кролевеччини і гостинністю господарів.

За інформацією ДЮСШ "Мрія"