Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено двадцять першу сесію районної ради

Проведено двадцять першу сесію районної ради Проведено двадцять першу сесію районної ради

16 лютого 2018 року голова районної ради Олексій Собко провів чергову 21 сесію районної ради.

В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, народний депутат України Владислав Голуб, керівники установ та організацій району, сільські голови, представники засобів масової інформації.

На початку перед учасниками пленарного засідання виступив народний депутат України Владислав Голуб, який коротко проінформував присутніх про підсумки проведеної роботу в районі та співпраці з керівництвом у минулому році.

Проведено двадцять першу сесію районної ради Проведено двадцять першу сесію районної ради

Він зазначив, що за його ініціативи було залучено на розвиток Черкаського району у 2017 році понад 5,0 млн. грн. Також висловив сподівання, що у 2018 році ця робота й надалі буде продовжуватися, для покращення надання соціальних послуг населення району. Ми всі зацікавлені в тому щоб 2018 рік став роком розвитку.

Потім голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш вручили грамоти переможцям щорічного районного конкурсу «Краща сільська рада - 2017 року».

Проведено двадцять першу сесію районної ради

Так перше місце завоювала сільська рада села Свидівок, друге місце – сільська рада села Леськи і на третьому місці село Думанці. Нагороди від керівництва району отримали зазначені сільські голови.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного і першим питанням розглянули інформацію Черкаської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Черкаського району, про яку доповів керівник Черкаської місцевої прокуратури Сергій Шелудяков.

Проведено двадцять першу сесію районної ради

Він зазначив, що в межах реалізації функції представництва по Черкаському району до суду скеровано 36 позовних заяв на суму 13980 тис.грн. У бюджетній сфері подано та судами задоволено 4 позови на суму 20 тис.грн. (шкода у кримінальних провадженнях); реально повернуто до бюджету коштів на суму 249 тис.грн. У сфері охорони навколишнього природного середовища подано 3 позови на суму 108 тис.грн., задоволено на суму 43 тис.грн., реально виконано на суму 43 тис.грн.

В ході роботи депутати районної ради підтримали ряд нових районних програм: економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік; розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2018-2020 роки; «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2018-2020 роки»; організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2018 рік; протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2020 роки; району цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки.

Депутатами внесено зміни до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, про які доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Шокот. Також заслухали звіт голови районної ради Олексія Собка.

Під час засідання депутати заслухали інформацію заступника голови районної ради Сергія Степанюка щодо внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2017 – 2020 роки.

В ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень, що стосуються управління майном районної комунальної власності та затвердили технічну документацію з нормативно грошової оцінки земельних ділянок.

Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ