Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради підтримала проект Програми економічного розвитку Черкаського району на 2018 рік

Постійна комісія районної ради підтримала проект Програми економічного розвитку Черкаського району на 2018 рік та звіт голови районної ради Постійна комісія районної ради підтримала проект Програми економічного розвитку Черкаського району на 2018 рік та звіт голови районної ради

13 лютого 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Вів його голова комісії Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, керівник секретаріату Алла Смілянець, спеціаліст I категорію юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко, головний спеціаліст Міськрайонного у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру Віталій Ткалич, юридичні та фізичні особи, представники організацій.

На порядку денному питання – про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік, про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок фізичних та юридичних осіб та звіт голови районної ради.

По першому питанню щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік члени комісії заслухали начальника управління економіки райдержадміністрації Володимира Гуню, який коротко ознайомив присутніх з основними положеннями Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік та запропонував внести її на розгляд сесії районної ради. В свою чергу голова комісії Анатолій Маринчак наголосив на тому, що при затверджені Програми необхідно звернути увагу на дорожні ремонти.

Постійна комісія районної ради підтримала проект Програми економічного розвитку Черкаського району на 2018 рік та звіт голови районної ради

Також, члени постійної комісії розглянули звіт голови районної ради та внесли на розгляд сесії районної ради.

Потім члени постійної комісії заслухали представників, які подали на розгляд технічні документації з нормативно грошової оцінки та вирішили внести на розгляд президії та сесії районної ради, а технічну документацію ТОВ «Пономар» після обговорення членами комісії запропоновано перенести на наступне пленарне засідання сесії районної ради у зв’язку із до вивченням даного питання.

Всі розглянуті питання, що вносилися на розгляд постійної комісії рекомендовані до розгляду на президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ