Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді обговорили тижневий план роботи

На апаратній нараді обговорили тижневий план роботи На апаратній нараді обговорили тижневий план роботи

Сьогодні, 12 лютого, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: у зустрічі щодо ініціювання створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) в Черкаській області на рівні місцевих громад.

За результатами зустрічі голова районної ради Олексій Собко та голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко підписали відповідний Меморандум про співпрацю.

Проведено засідання двох постійних комісій районної ради на яких розглянуто ряд питань повістки денної чергової сесії районної ради.

На апаратній нараді обговорили тижневий план роботи На апаратній нараді обговорили тижневий план роботи

Обговорено блок питань, які стосуються комунального майна районної ради про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Також узгоджено перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні, та розглянуто запропоновані до порядку денного питання чергової сесії.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ