Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району мали нагоду переглянути художній фільм «Кіборги»

Учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району мали нагоду переглянути художній фільм «Кіборги» учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району мали нагоду переглянути художній фільм «Кіборги»

Впродовж двох тижнів учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району мали нагоду переглянути художній фільм «Кіборги», а також безпосередньо поспілкуватися з учасниками АТО. Така акція стала результатом співпраці Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, відділу освіти Черкаської РДА та КП «Черкасиоблкіно».

-Фільм присвячений кожному загиблому і всім, хто залишився живим, їхнім родинам та волонтерам. «Кіборги» – це підтримка ідеї, надії в душах українців, а не пропаганда, - зауважує підполковник Олександр Шиш.

Стрічку вже подивилися учні шкіл Червонослобідського, Мошнівського куща, Руської Поляни. Сьогодні будуть в Худяках. На черзі Білозірська ОТГ.

Як зізналися у розмові з дітьми присутні на показах головний старшина запасу Олександр Тимошенко, молодший сержант запасу Євгеній Одновол, через реалістичність картинки важко дивитися фільм.

-Просто дивитися як на художній твір не виходить. Хлопці занурюються у всі ті переживання. Для бійців, що повернулися з фронту, пройшло надто мало часу, - пояснює військовий психолог Валентина Чубенко-Савченко. - Власні розповіді героїв про те, що саме їх спонукало стати на захист Вітчизни та відповіді на питання глядачів створили особливу атмосферу урочистості моменту, патріотичного піднесення та єдності поколінь.

Філософських розмов у стрічці справді багато: про те, "за що любити Україну", про мотивацію на війні і терпимість. Після перегляду стрічки у Мошнах заступник військового комісара Черкаського ОМВК, підполковник, учасник бойових дій Олександр Шиш вручив матері Героя Максима Преснякова відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції». У Червоній Слободі з дітьми спілкувалася вдова загиблого капітана Євгенія Подолянчука – Марія Подолянчук.

На всіх показах зал стояв і аплодував під час завершальних титрів, а багато хто не стримував сліз.

За інформацією сайту "Сільські обрії"