Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Профілювання безробітних та кейс-менеджмент: У службі зайнятості розповіли про перетворення в роботі

Профілювання безробітних та кейс-менеджмент: У службі зайнятості розповіли про перетворення в роботі

На сьогодні відбувається процес реорганізації служби зайнятості. Все, аби в подальшому вона стала сучасною сервісною установою з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості. Черкаська обласна служба зайнятості бере участь у впровадженні пілотного проекту щодо реорганізації базових центрів зайнятості, які будуть приєднані до обласного центру зайнятості, а на їх місці заплановано створення відокремлених підрозділів (філій).

На сьогодні в області на базі Ватутінського міського та Кам´янського районного центрів зайнятості створені відповідні філії, говорить директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. Водночас у діяльності служби зайнятості впроваджуються нові підходи, створюються інноваційні он-лайн сервіси. Так, наприклад, минуло річ запрацювала програма електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису.

У службі зайнятості змінився регламент роботи. Зокрема, коли до служби зайнятості звертається людина, фахівці насамперед пропонують вакансію і всі ті послуги, які може надати служба зайнятості. І лише якщо немає можливості відразу працевлаштувати, надається статус безробітного та призначається допомога по безробіттю.

З метою підвищення прозорості у діяльності державної служби зайнятості з 1 лютого запрацював новий формат веб-сайту державної служби зайнятості та відповідно регіональних під назвою «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Водночас цього року в роботу служби зайнятості України запроваджено процедуру профілювання зареєстрованих безробітних та соціального супроводу при працевлаштуванні та після працевлаштування за підходом кейс-менеджменту. Кейс-менеджмент – це підхід, який передбачає оцінку ситуації та потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення. В нашому випадку це працевлаштування.

Довідково:

Профілювання – це система поділу безробітних на категорії в залежності від ризику тривалості безробіття, враховуючи індивідуальні характеристики людини, потенціал та мотивацію працевлаштування.

Профілювання впроваджується з метою прискорення процесу працевлаштування осіб, які прагнуть отримати роботу.

За інформацією прес-служби ОДА