Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

1 листопада в районі провели урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

1 листопада в районі провели урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери 1 листопада в районі провели урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

1 листопада в районі провели урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Захід відбувся в актовій залі районної ради. Тут зібралися працівники управління праці та соціального захисту населення, терцентру, органів пенсійного фонду, служби зайнятості населення, тердержінспекції з питань праці та всі, хто безпосередньо щодня допомагає вирішувати людські проблеми. Грамоти, відзнаки та квіти вручали голова районної ради Микола Смірнов та голова райдержадміністрації Олег Костиря. Дехто з працівників отримав грамоти та премії від районної організації профспілки працівників державних установ, які вручив Сергій Степанюк. Наразі більше 300 працівників забезпечують надання адресної допомоги в районі.

Голова районної ради Микола Смірнов зазначив, що соціальний захист населення є пріоритетним напрямом в депутатів районної ради, наголосивши, що в районі діє ряд програм, які охоплюють соціальну сферу. «Пріоритет роботи районної влади – соціальний захист населення та допомога малозабезпеченим верствам населення», – наголосив Микола Смірнов.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт, який присутнім подарували вокальний гурт народного аматорського хору з села Вергуни, жіночий дует з Геронимівки, соліст філармонії Сергій Нетахата та наймолодша солістка з Вергунів Юля Клименко.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради