Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ «НАРОДИЛАСЯ» ЩЕ ОДНА ПРИЙОМНА СІМ’Я

У ЧЕРКАСЬКОМУ РАЙОНІ «НАРОДИЛАСЯ» ЩЕ ОДНА ПРИЙОМНА СІМ’Я

Віктор та Надія Кривди з Думанець, які мають трьох власних дітей, минулого тижня забрали із Обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Теплий дім» у свій дім ще четверо дітей, аби подарувати їм щасливу родину.

Торік родина Кривд пройшла навчання кандидатів у прийомні батьки та стала на облік у Службі у справах дітей. Доки вирішувалися процедурні питання, прийомні батьки в «Теплому домі» познайомилися із дітьми, яких мали намір забрати. Це два хлопчики, 11 та 14 років, і дівчатка – 5 та 8 років.

-Нині держава зацікавлена у тому, щоб діти виховувалися у сім’ях, а не у державних дитячих закладах. Майбутні прийомні батьки мають пройти відповідне навчання, зібрати необхідні документи. Житло для таких цілей не передбачене. Проте родина, яка бере на виховання дітей, отримує фінансову допомогу та пільги, - зауважує спеціаліст Служби у справах дітей Сергій Веретик.

Натепер в Черкаському районі функціонує 6 прийомних сімей, у яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 дитячий будинок сімейного типу, який налічує 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За інформацією сайту "Сільські обрії"