Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди, що пройшла областю на Водохреща. Найбільшою бідою стало те, що від налипання великої кількості снігу масово падали дерева. Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме вони й найбільше постраждали від сніголаму.

Крім того, багато електромереж проходять через лісові насадження підприємства. Тож спільно з енергетиками лісівники звільняли електромережі для оперативного ремонту поривів, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як повідомив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, починаючи з 18 січня, у ліквідації наслідків негоди були задіяні 21 одиниця техніки та 120 працівників підприємства з усіх структурних підрозділів. За цей час на дорогах Черкаси-Канів, Черкаси-Геронимівка, Дахнівка-Геронимівка, Черкаси-Руська Поляна, напрямках на Свидівок, Тубільці, Ірдинь було прибрано 1070 повалених дерев.

Наразі підраховують наслідки негоди у структурних підрозділах, проте першочергово продовжують займатися розширенням автошляхів, ліквідацією похилених понад трасами дерев та тих, у яких порушена коренева система, вивозять пошкоджену деревину.

Не варто забувати й про добрі справи для громади – від снігових заметів черкаські лісівники чистили дороги в селах Мошни, Будище, Свидівок, Дубіївка, Руська Поляна. А те, скільки лісівники витягли із снігової облоги вантажівок, автобусів та легкових автомобілів, вже ніхто й не порахує.

У лісгоспі працювали в посиленому режимі, а роботи виконували в екстремальних умовах – у снігових заметах, у морози, понад встановлені графіки роботи.

За інформацією Черкаського лісгоспу