Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Командування військової частини 3061 Національної гвардії України зустрілося з керівниками району

Командування військової частини 3061 Національної гвардії України зустрілося з керівниками району Командування військової частини 3061 Національної гвардії України зустрілося з керівниками району

26 січня відбулась робоча зустріч командування військової частини 3061 Національної гвардії України з головою районної ради Олексієм Собком та заступником голови районної державної адміністрації Петром Коренюком.

Під час зустрічі командир військової частини 3061, підполковник Василь Селезень зазначив, що з метою популяризації служби у рядах Національної гвардії України та встановлення основ співробітництва і взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування керівництвом Національної гвардії України видано інформаційну брошуру «НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ» в якій висвітлено основні функції НГУ та Концепцію - розбудови Національної гвардії України як мобільного, боєздатного військового формування з правоохоронними функціями, здатного виконувати правоохоронні і оборонні завдання з протидії загрозам національній безпеці.

Командування військової частини 3061 Національної гвардії України зустрілося з керівниками району

Також командир військової частини запевнив керівників району про готовність допомагати в проведені спільних заходів, долучатися до патріотичного виховання молоді та її громадських якостей.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, що керівництво району готове до співпраці з військовою частиною та надання шевської допомоги.

Командування військової частини 3061 Національної гвардії України зустрілося з керівниками району

Також хочу проінформувати, що депутати Черкаського району прийняли районну програму підтримки військової частини і на найближчій сесії ми розглянемо питання фінансової допомоги їй, - зауважив голова районної ради.

Підсумком робочої зустрічі стало встановлення основ співробітництва і взаємодії, спільної діяльності Сторін, організації військово-шефської роботи, проведення спільних заходів.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ