Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Пройшов II районний конкурс " Колядок, щедрівок та зимових пісень"

Пройшов  II районний конкурс

19 січня на базі Мошнівської дитячої музичної школи пройшов II районний конкурс «Колядок, щедрівок та зимових пісень».

Незважаючи на заметіль та небачені сніги, викладачам школи вдалося провести цей урочистий захід. Конкурс спрямований на збереження та підтримку українських традицій,виявлення талановитої молоді та подальший розвиток української культури та пісні зокрема.

Чимала кількість учасників прибула до Мошнівської музичної школи, з числа викладачів було створене компитентне журі на чолі з виконуючим обов'язків директора школи Савицького Г.І. Лунала пісня дзвінко, в супроводі різних інструментів та акапельно, також були окремі інструментальні номери на зимову тематику.

Пройшов  II районний конкурс

Результати конкурсу порадували гостей та й самих учасників: в номінації "Чарівний голос" отримала перемогу Гуля Валерія (викладач Биковець М.А.), в номінації "Заворожуючі звуки роялю" отримала перемогу Черняк Вікторія (викладач Нечушкіна Н.В.), "Творчою надією села Мошни" став аматарський колектив "Калина" під керівництвом Валентина Алхазова, вихованця Мошнівської музичної школи (викладач Нечушкіна Л.М.), "Срібними голосочками" стали дівчатка з ансамблю Мошнівського БК "Дивограй" (керівник Раскевич О.М.), у номінації «Оригінальний творчий пошук» отримала перемогу Смаглій Анастасія (Мошнівський БК, Раскевич Оксана).

Окрему щиру подяку висловлюємо Муцалханову Олександру Леонідовичу - депутату Черкаської районної ради, який нагородив кожного учасника конкурсу солодкими подарунками, та не обділив увагою жодного з них! Також, побажав конкурсантам подальших успіхів, поспілкувався з учнями та поздоровив викладачів.

Олександру Леонідовичу не байдуже життя школи і він всіляко підтримує творчу талановиту молодь. На останок переможці конкурсу зробили спільне фото та пообіцяли, що наступного разу обов "язково будуть брати участь в такому конкурсі. А ми, викладачі школи (а саме активні учасники цього заходу Биковець М.А.,Бойко В.Г., Нечушкіна Н.В., Холодняк Я.К., Нечушкіна Л.М.) сподіваємось, що погодні умови наступного року будуть сприяти залученню ще більшої кількості учасників до конкурсу.

За інформацією відділу культури і туризму Черкаської РДА