Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Визначено кращу сільську раду

Визначено кращу сільську раду Визначено кращу сільську раду

24 січня 2018 року відбулося засідання районної конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду в якій взяв участь голова районної ради Олексій Собко. В засідання також взяли участь заступник голови районної ради, співголова комісії Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації, співголова комісії Петро Коренюк, члени комісії - начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

На порядок денний внесено питання: про підведення підсумків щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду за наслідками роботи в 2017 році.

В свою чергу співголова конкурсної комісії Сергій Степанюк коротко поінформував присутніх членів комісії про порядок та критерії визначення кращої сільської ради та зазначив, що в області діє щорічний конкурс на кращу сільську раду, яким передбачено перший етап проведення конкурсу – це районний. Тому ми повинні спочатку визначити переможця конкурсу на районному рівні, щоб потім відповідні матеріали направити на участь сільської ради в обласному конкурсі. А також нагадав присутнім, що відповідно з умовами обласного конкурсу до його участі не допускаються сільські ради, які протягом останніх трьох років займали призові місця.

Визначено кращу сільську раду

Нагадаємо. Участь в обласному конкурсі брали у 2016 році – Мошнівська сільська рада, яка за результатами обласного конкурсу посіла III - місце ; у 2015 році – Худяківська сільська рада; у 2014 році – Руськополянська сільська рада.

Під час проведення засідання кожний член комісії висловив свої бачення та переваги за рейтинговими показниками (спорт, освіта, культура, архітектура, соціальний захист, фінансові показники), а також озвучив пропозиції щодо місця сільської ради).

Враховуючи викладені пропозиції членів конкурсної комісії, співголова комісії Петро Коренюк запропонував проголосувати за кожну визначену сільську раду. Таким чином перше місце за підсумками голосування визначили Свидівоцьку сільську раду, друге місце зайняла Леськівська сільська рада, третє місце за Думанецькою сільською радою.

Також члени комісії проголосували про збільшення призового фонду який складе – 45,0 тис.грн та розподілу коштів між призерами конкурсу, а саме за перше місце – 20,0 тис. грн.; за друге місце – 15,0 тис.грн., за третє місце – 10,0 тис.грн.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ