Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В області працюють пункти обігріву

В області працюють пункти обігріву

З метою попередження випадків переохолодження людей, в області розгорнуто 137 пунктів обігріву, в яких можна не лише зігрітися, а й отримати гаряче харчування. Надання у період низьких температур допомоги населенню, розраховане не лише на малозахищені верстви населення, скористатися допомогою пунктів може кожен, кому треба зігрітися, відчути затишок. Упродовж минулої доби за допомогою до пунктів обігріву звернулись 25 осіб. Про це повідомляють в Управлінні ДСНС у Черкаській області.

Рятувальники не лише готуються до ліквідації можливих надзвичайних подій, а й проводять активну профілактичну роботу.

Щодня співробітники ДСНС всіх районів області проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів, навчають громадян правилам безпеки життєдіяльності та надають рекомендації, як уберегтися від небезпек, притаманних зимовому пожежно-небезпечному періоду.

В області працюють пункти обігріву

Нагадаємо, за прогнозом Українського гідрометцентру вже найближчим часом на території області очікується суттєве ускладнення погодних умов, пов’язане з ожеледицею та поривами вітру до 5 – 10 м/с, а також пониженням температури повітря, місцями до 20 градусів морозу.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області