Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня голова районної ради Олексій Собко взяв участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході взяли участь керівники органів влади району, представники трудових колективів та громадськості.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Олексій Собко зазначив, що ця дата нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нині, як і тоді, процес національного державотворення відбувається в умовах російської військової агресії. Сьогодні українські воїни у районі проведення АТО, так само як і їхні побратими початку двадцятого століття, відстоюють незалежність та соборність України.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім нам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Батьківщини!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

До уваги учасників урочистостей працівники культури в особі Олени Коваленко (СБК с. Руська Поляна), Вікторії Гармідарової (СБК с.Тубільці), Ірини Даценко (СК с.Шелепухи), Ірини Голик (СБК с. Тубільці), Ірини Платошиної (СБК с. Свидівок) та Олександра Москаленка підготували тематичний концерт.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ