Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району скоординували роботу служб в умовах негоди

Керівники району скоординували роботу служб в умовах негоди Керівники району скоординували роботу служб в умовах негоди

Через погіршення погодних умов провела своє засідання районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку вів голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш.

Як зауважив голова райдержадміністрації Анатолій Яріш, всі служби, відповідальні за життєзабезпечення району, мють працювати у посиленому режимі. Розроблено алгоритм їхньої взаємодії задля протидії загрозам ускладнення дорожнього руху по дорогам району.

Керівники району скоординували роботу служб в умовах негоди Керівники району скоординували роботу служб в умовах негоди

Також в районі визначилися з резервом паливно-мастильних матеріалів для ліквідації надзвичайних ситуацій. На випадок відключення електропостачання найбільш уразливих категорій споживачів підрозділи управління ДСНС готові залучити дизель-генератори. А при зниженні температури в районі запрацюють пункти обігріву.

Усі профільні служби натепер готові до ліквідації можливих наслідків негоди, – наголосив голова РДА. – Водночас кожен місцевий керівник повинен пам’ятати про свою персональну відповідальність за оперативне реагування та діяти максимально ефективно.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ