Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Питання утримання доріг в зимовий період перебуває під контролем районної влади

Питання утримання доріг в зимовий період перебуває під контролем районної влади Питання утримання доріг в зимовий період перебуває під контролем районної влади

17 січня голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяли участь у нараді щодо утримання доріг місцевого значення в зимовий період в районі під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка.

Участь у нараді взяли начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури райдержадміністрації Юрій Котетунов, начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, начальник філії «Черкаський райавтодор» Олександр Рябко, начальник філії «Черкаська ДЕД» Олександр Приходько, голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко, начальник Черкаської місцевої пожежної охорони Андрій Швед.

По головному питанню порядку денного поінформував заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк який зазначив, що з 1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення переходять у підпорядкування до Черкаської облдержадміністрації. Зимове утримання доріг комунальної власності являє собою комплекс заходів, які повинні забезпечувати безперебійний і безпечний рух автомобілів.

Питання утримання доріг в зимовий період перебуває під контролем районної влади

До складу робіт по зимовому утриманню входять наступні види робіт – механізоване снігоочищення, розчищення автомобільних доріг від снігових заметів, боротьба з зимовою слизькістю, прибирання снігових валів з узбіч, вантаження і вивіз снігу в межах населених пунктів, розподілення протиожеледних матеріалів при боротьбі із зимовою слизькістю, регулярне очищення від снігу та льоду елементів облаштування (у тому числі автобусних зупинок, павільйонів, майданчиків відпочинку, огороджень та інших об'єктів), а також інші роботи.

Також заступник голови райдержадміністрації ознайомив учасників наради з розпорядженням обласної державної адміністрації від 15 січня 2018 року про делегування районним державним адміністраціям Черкаської області функцій замовника при здійсненні закупівель робіт та послуг із поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Черкаської області до 1 травня 2018 року. Планується з обласного бюджету виділення коштів нашому району в сумі 125 тис.грн. на утримання доріг в зимовий період.

Що стосується заключення договорів на проведення робіт з розчистки доріг у зимовий період, то майже у всіх сільських радах існує усна домовленість з сільськогосподарськими підприємствами на проведення цих робіт.

В свою чергу начальник філії «Черкаське ДЕД» Олександр Приходько поінформував присутніх що відповідно до Регламенту готовності філії до зими, пріоритетними у розчистці доріг для підприємства є дороги державного значення. Тому для виконання робіт пов’язаних з утримання доріг в зимовий період райдержадміністрації потрібно заключити договір з Черкаським райавтодором та направити відповідні кошти.

У ході наради також розглянуто лист народного депутата України Сергія Рудика щодо створення Державного дорожнього фонду та прохання надати інформацію до обласної державної адміністрації з пропозиціями щодо визначення доріг місцевого значення які потребують ремонту в межах району.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ