Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ВІЙСЬКОВИМ ПЕРЕДАЛИ РІЗДВЯНІ ГОСТИНЦІ ВІД ЖИТЕЛІВ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ

ВІЙСЬКОВИМ ПЕРЕДАЛИ РІЗДВЯНІ ГОСТИНЦІ ВІД ЖИТЕЛІВ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ

Продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі та вітання від жителів Черкаського району та міста Черкаси військовим восьми підрозділів нещодавно передав волонтер Григорій Константинов.

- Загалом до благодійної акції долучилися жителі Сагунівки, Лозівка, Будища, Мошен, Яснозір’я, Мошен, Байбуз, - повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Леся Константинова. - Вдячні за постійну підтримку учням та педагогічному колективу Будищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, директору Круть Наталії, заступнику директора з виховної роботи Лазаренко Марині, Мавренковій Юлії. Жителі с.Байбузи зібрали та передали на пальне 296 грн. Вихованці та керівники дитячих громадських організацій турклуб «Альта» (керівник Анатолій Журило), «Котигорошко» (керівнику Інна Воронова) передали домашню консервацію, обереги, листи і малюнки від дітей.

Сільський голова Ірина Бодяненко як завжди порадувала бійців домашніми смаколиками. Вдячні голові села Сагунівка Ірині Бодяненко за смачну випічку. Завдяки фінансовій допомозі голови районної ради Олексія Собка, ми змогли придбати колеса на автомобіль волонтерів.

Дякуємо громаді села Мошни, яка зібрала 1260 грн, що були витрачені на пальне. Вдячні мошнівчанам - Олегу Мархалевичу, настоятелю Спасо-Преображенського храму села Мошни за моральну та матеріальну підтримку бійців на передовій. Особлива вдячність приватному підприємцю с. Мошни Миколі Паничу за смачні копчені м’ясні вироби. Вікторія Дудник, директор СТОВ «Мошнівська МТС» надала 20 літрів пального.

Ми від своєї сім’ї передали хлопцям 10 кг прального порошку та залили у волонтерський "бус" решту пального. Окрема подяка волонтерській команді та підприємцям міста Черкаси, а також комісару Черкаського об’єднаного військового комісаріату Євгенію Курбету за підтримку та сприяння в організації поїздки.

За інформацією сайту "Сільські обрії"