Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у засідані координаційного Центру надання допомоги учасникам АТО

Олексій Собко взяв участь у засіданні Центру надання допомоги учасникам АТО Олексій Собко взяв участь у засіданні Центру надання допомоги учасникам АТО

Сьогодні, 12 січня 2018 року голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяли участь у засіданні Центру надання допомоги учасникам АТО. Вів засіданя співголова Центру, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк.

На порядку денному винесено одне питання щодо роботи Центру допомоги учасникам АТО (переформатування роботи центру, матеріально-технічне забезпечення, методична допомога та ін.).

Про організаційні питання роботи Центру доповів заступник голови районної державної адміністрації, співголова Центру допомоги учасникам АТО Петро Коренюк, який зазначив, що останнім часом до районної державної адміністрації та районної ради надходять запити від громадських організацій в яких зазначено ряд питань щодо підтримки та допомоги учасникам АТО, про суму коштів які виділялися з місцевого бюджету на фінансування Центру у 2016-2017 роках та чи заплановано фінансування у 2018 році та інші. Тому нам сьогодні потрібно визначитися із організаційно-правовою формою створення Центру допомоги учасникам АТО.

Олексій Собко взяв участь у засіданні Центру надання допомоги учасникам АТО

Під час обговорення від членів координаційного центру надійшло ряд пропозицій щодо можливих моделей організаційно-правової форми та функціонування даного Центру.

Після тривалих обговорень учасники засідання прийшли до спільного рішення, що дане питання потребує до вивчення з можливістю надання фінансової підтримки та внести свої пропозиції на наступне засідання в кінці місяця.

Керівники району привітали із 17-ю річницею створення військової частини

Також на засіданні обговорено ряд нормативних документів які запропоновані до розгляду та ознайомлення членами координаційного центру.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ