Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про деклараційну кампанію у 2018 році

Про деклараційну кампанію	у 2018 році

Повідомляємо, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування, зазначені у пункті 1 (депутати місцевих рад, сільські голови, посадові особи місцевого самоврядування), підпункті «а» пункту 2 (посадові особи юридичних осіб публічного права) частини першої статті 3 Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Декларація), за минулий рік.

Особи, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають Декларацію, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Статтею 52 Закону передбачено, що:

- у разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента відповідний суб’єкт декларування зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це Національне агентство у встановленому ним порядку, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.

- у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Вхід до системи здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису.

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства від 11.08.2016 №3 розміщені за посиланням http://nazk.gov.ua/zakonodavstvo-0.

Додатково повідомляємо, що зазначення в Декларації завідомо недостовірних відомостей, неподання або несвоєчасне подання Декларації передбачає дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ